Японська кухня

Кулінарне мистецтво не знає кордонів. Кухні народів світу більше не зосереджуються в одному місці, а поширюються по всіх країнах. Навіть в Україні сьогодні мало кого здивуєш японською кухнею. Різні страви зі східним смаком подаються не тільки у великих містах і мегаполісах, але і у відносно невеликих населених пунктах. У м. Ірпінь японська кухня на високому рівні представлена ​​в спорт-кафе «Кутовий». Тут ви можете замовити різні страви і стати ближче до японського мистецтва кулінарії.

Японська кухня: корисно, смачно, незвично

Чому східна кухня стає все популярнішим на слов'янських теренах. Секрет її успіху криється в декількох чинниках:

Оригінальні інгредієнти. Страви японської кухні складаються з рибних і морепродуктів. Про їх корисні властивості знають всі, тому риба, приготована по-східному настільки популярна. Більш того, продукти проходять мінімальну обробку, що робить їх більш насиченими вітамінами і мінерали.
Незвичайна подача. У ресторанах японської кухні ви не побачите банальностей. Тут навіть суп подається як винахід мистецтва. Що вже говорити про ролах і суші.
Це просто смачно. Незвичайні смакові якості і гармонійне поєднання інгредієнтів роблять страви дивовижно смачними і неповторними.


На просторах української кулінарної індустрії також знайомі з таїнствами японської кухні. У спорт-кафе «Кутовий» точно знають, як приготувати суші і роли так, щоб їх смак запам'ятався назавжди. Більш того, до неперевершеним смаковим якостям додається швидка доставка. Ви замовляєте вподобане блюдо - і вже через деякий час коробка з східними стравами буде у Вас.

Чому варто замовити у нас?

Головна перевага гастро-бару «Угловой» - це різноманітне меню і швидка доставка. В асортименті страв Ви точно знайдете те, що здивує ваші кулінарні смаки. У меню кафе є:

  • Гарячі роли;
  • Оші суші;
  • Супи і салати;
  • Сашимі;
  • Набори;
  • Маки суші;
  • Роли;
  • Спайсі.

Будь-яка з цих страв буде приготовлена з найсвіжіших продуктів і доставлена за вказаною адресою в найкоротші терміни. Що може бути краще - вибрали оригінальні страви для святкової вечері, трохи почекали (поспілкувалися, зібралися, налаштувалися на позитив) - і отримали повний комплект задоволення для шлунка і душі!

Якщо є питання по складу, вагою та особливостям страви - телефонуйте. Ми розповімо і підкажемо, що краще вибрати. Адже схід - справа тонка, а коли справа доходить до кухні - тим більше. Це майже мистецтво.

Замовляйте японську кухню в Ірпені, Бучі, Стоянке, Романівці, Горенке, Ворзелі - будете задоволені!