Набори

Набір «Осака

Ролл «зелений дракон»; рол Каліфорнійський з тунцем в ікрі летючої риби; сушки: з лососем, з тунцем, з тигровій креветкою, з палтусом, з вугром; сашимі лосось

660 г

1000 грн

Набір «Фокуока»

Ролл з лососем; рол з тунцем; рол з вугром і огірком; рол з огірком; рол «Філадельфія»; сушки Спайсі- з лососем 2, з вугром 2, з тунцем 2; сушки Спрайсі з тигровій креветкою 2; сашимі тигрова креветка

800 г

1050 грн

Набір «Хокайдо»

Ролл «Красній дракон»; рол спайсі з тигровій креветкою; рол «Окінава»; Каліфорнія з лососем; сушки - лосось 2, палтус 2,; феликс з морським гребінцем 2, сашимі тунець

1100 г

1570 грн

Набір «Унагі»

Ролл «Такер», ролл «Окінава», Гарячий рол з угром. Каліфорнійський з вугром в ікрі летючої риби; сашимі вугор; сушки - з вугром 2; сушки спайсі з вугром 2; сушки феликс з вугром 2

1180 г

2000 грн

Набори суші, ролів

Планується вечірка або збирається компанія? Без паніки! Якщо ви на нашому сайті, значить півсправи вже зроблено. Залишилося вибрати і замовити набір суші або набір ролів, щоб порадувати себе і близьких смачною японською кухнею від спорт-бару «Кутовий».

Якщо ви запитаєте, де найсмачніші суші і роли в Бучі, Ірпені, ми з упевненістю відповімо - у нас! І це не тільки наша думка, це сотні відгуків наших улюблених гостей і відвідувачів, які оцінили майстерність і професіоналізм наших сушистів.

Набори суші Буча або набори суші Ірпінь - левова частка замовлень японської кухні в «Угловому». Чому набори? Все просто:

  • Набори суші дають можливість спробувати різні види суші в одному замовленні
  • Набори ролів дозволяють нагодувати велику компанію, і також спробувати відразу кілька видів ролів
  • Суші і роли в наборі - це красиво, це багато, це виглядає святково і це дуже смачно!

Подача таких страв - це вже свято, тому що ми сервіруємо набори на спеціальні дерев'яні підставки у вигляді корабликів. Виглядає таке блюдо вражаюче! Особливо ми любимо, коли наші гості вперше пробують японську кухню і замовляють набори суші, а коли бачать такий корабель з кілограмом різних суші або ролів - це захоплення в очах і миттєве бажання пробувати!

Якщо ваша компанія складається з людей, які люблять різні смаки японських страв, то як раз найбільш вигідно замовити набір ролів або суші. Наші набори складаються з декількох видів суші та ролів, і важать від 660 г і до 1180 г

Звичайно, таким блюдом можна наїстися і вдвох, і великою компанією з 6-7 осіб. А якщо ви шукаєте набори суші по акції, то підпишіться на спорт-бар «Кутовий» в соцмережах і ви будете першими дізнаватися про наші акції та спец.пропозиція по доставці.

Наш стандартний асортимент наборів включає:

  • Набір «Осака» (Ролл «зелений дракон»; рол Каліфорнійський з тунцем в ікрі летючої риби; суші: з лососем, з тунцем, з тигровій креветкою, з палтусом, з вугром; сашимі лосось)
  • Набір «Фокуока» (Ролл з лососем; рол з тунцем; рол з вугром і огірком; рол з огірком; рол «Філадельфія»; суші Спайсі- з лососем 2, з вугром 2, з тунцем 2; суші Спрайсі з тигровій креветкою 2; сашимі тигрова креветка)
  • Набір «Хокайдо» (Ролл «Червоний дракон»; рол спайсі з тигровій креветкою; рол «Окінава»; Каліфорнія з лососем; суші - лосось 2, палтус 2 ,; феликс з морським гребінцем 2, сашимі тунець)
  • Набір «Унагі» (Ролл «Такер», ролл «Окінава», Гарячий рол з угром. Каліфорнійський з вугром в ікрі летючої риби; сашимі вугор; суші - з вугром 2; суші спайсі з вугром 2; суші фелікс з вугром 2)